Tartak Zakrzewice

Tartak zakrzewice- Kim jesteśmy?

Tartak w Zakrzewicach to rodzinna firma z długoletnimi tradycjami. Nasza historia zaczęła się 25 lat temu od pasji do drewna  i traka taśmowego, którego zbudował założyciel firmy, aby dostarczać deski i belki osobom z najbliższej okolicy. Z czasem zaczęły powstawać produkty najwyższej klasy, które zostały docenione nie tylko przez mieszkańców Wielkopolski. Zaczęliśmy dostarczać więźby dachowe i inne materiały tarte na budowy w całej Polsce. Rozbudowaliśmy swój park maszynowy. Drewno przecieramy teraz na dwóch, zaawansowanych technologicznie trakach taśmowych i jednym traku tarczowym. Dodatkowo możemy strugać drewno oraz je impregnować z zachowaniem najwyższych norm ochrony środowiska.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci. Dlatego, gdy zamawiasz u nas więźbę dachową, tarcicę, deski lub inne materiały, to w przyzakładowym sklepie możesz zaopatrzyć się w gwoździe, wkręty, okucia, impregnaty , farby, papę i wiele przydatnych narzędzi. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone materiały.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Tartaku i złożenia osobiście zamówienia, a jeżeli preferują Państwo kontakt zdalny to za pośrednictwem formularza kontaktowego można nam przekazać informacje do wyceny drewna lub złożenia zamówienia. 

Niezależnie od formy kontaktu, służymy Państwu pomocą w doborze i realizacji zamówienia dostosowanego do Państwa oczekiwań.

Największym sukcesem Tartaku w Zakrzewicach jest to, że rzemieślniczą tardycję udaje nam się łączyć z nowoczesną technologią, przez co nasze produkty zyskały najwyższe uznanie odbiorców.

Kartki z historii naszego tartaku

Wczoraj i dziś

ZOSTAJE2_Easy-Resize.com
ZOSTAJE_Easy-Resize.com
zostaje 5_Easy-Resize.com
Zdjęcie0031_Easy-Resize.com
Zdjęcie0029_Easy-Resize.com
zdjęcia 275_Easy-Resize.com
ustawianie wanny do impregnacji (6)_Easy-Resize.com
ustawianie wanny do impregnacji (5)_Easy-Resize.com
ustawianie wanny do impregnacji (3)_Easy-Resize.com
Nowa maszyna_Easy-Resize.com
ustawianie wanny do impregnacji (1)_Easy-Resize.com
IMG_20141213_143057_Easy-Resize.com (1)
IMG_20141213_143036_Easy-Resize.com (1)
Czarny dąb (3)_Easy-Resize.com
Czarny dąb (2)_Easy-Resize.com